Polikarbon Levha Ev İçin Fikirler

Polikarbon Levha Kullanarak Evinize Güzel Bir Bakış Vermek İçin Fikirler

Çatı kaplama plakalarının inanılmaz derecede çok yönlü yapı malzemeleri olduğu ve bunlarla başa çıkabileceğiniz projeler için bir sınır olmadığı bilinen bir gerçektir. Polikarbonat levhayı alın – onlar için çok fazla uygulama var, çünkü bunlar sadece çok dayanıklı değiller, aynı zamanda modern ve sofistike bir görünüme kavuşuyorlar.

Bunun üzerine, güneş ışığını geçirirken UV’yi bloke ederler ve bu da solmayı önlemeye yardımcı olur. Ayrıca polikarbonat levhaların hafif olduğu ve bununla birlikte çalışmanın çok kolay olduğunu söylemenin uygun olduğunu düşünüyoruz. Onları yapınızın çatısına taşımak için küçük bir orduya ihtiyacınız olmayacak. Kendin yap meraklısıysanız, kurulum söz konusu olduğunda fazla sorun yaşamayacaksınız.
polikarbon ev

Çocuk Odalarında Polikarbon

Neden yatağınız için ışıklı bir başlık yaratmıyorsunuz? Bu, küçük kızların veya gençlerin odaları için mükemmeldir. Basit bir ahşap çerçeve oluşturun ve şeklini korumasına yardımcı olmak için çapraz kirişler ekleyin. Polikarbon Polikarbonat levhayı çerçevenin üstüne sabitleyin. Kabloları tam olarak istediğiniz yere sabitlemek için şeffaf bant kullanarak, lambanın iç kısmına peri ışıkları takın. Kabloların boşluğa kolayca girebilmesi için çerçeveye delik açın.

Sürgülü Kapılar İçin Polikarbon

Evinizin sürgülü kapıları için cam ve alüminyum kullanmak yerine, şeffaf polikarbonat levhamızı tercih edin. Kolayca altıda kesilebilir ve sürgülü kapının donanımına takılabilir. Bunun en büyük avantajlarından biri, bir cam kapıdan daha sert, ancak daha hafif olması – çocukların veya evcil hayvanların yanlışlıkla geçeceği endişesi yoktur. Aynı zamanda, alanınızın görünümünü anında değiştirebilir.

Veranda ve Teraslar İçin Polikarbon

Veranda veya terasınızı tamamen kapatarak, onu küçük bir maliyetle gerçek bir dış mekan odasına dönüştürmek istemez misiniz? Polikarbon Polikarbonat levhalarımız, alanı elementlere karşı koruyacak ancak çevre manzarayı engellemeyecektir. Bu, evinizi genişletmekten ve hatta çoğu zaman karmaşık geri çekilebilir sistemler içeren ve elemanları engelleme konusunda en iyi işi yapmayan pahalı tentelere yatırım yapmaktan çok daha ekonomiktir.

Açık havada bulunduğunuz alanın çatısında polikarbonat kullandıysanız, üzerine bazı bitkiler, asmalar veya sazlar koyarak görünümünü değiştirebilirsiniz. Bu, mekanı dekore etmenin oldukça ucuz bir yoludur ve güzel, doğal bir görünüm sağlayacaktır. Bu görünümden bıktıysanız veya tekrar değiştirmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, yaprakların şık stilini yeniden kazanmak için bitkileri veya üzümleri çıkarmaktır.

Seralar İçin Polikarbon

Evinizi güzelleştirmek için polikarbonat kullanımı konusundaki fikirlerimizden biri de sera inşa etmektir. Bu yapılar yıl boyunca en sevdiğiniz bitkileri yetiştirmek için harikadır, çünkü sıcağa veya dona karşı endişelenmenize gerek yoktur. Polikarbonat levhalarımız ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu, çocuklarınıza bahçeciliği tanıtmak için harika bir yol olabilir, çünkü bu etkinlik için özel bir yer sağlar. Sonunda, mülkünüze bir ev gibi verebilir ve hissederek yaşayabilir.

Evinizi tamamen dönüştüren ve güzelleştiren bir projede polikarbon polikarbonat levhalarımızı kullanmayı düşünüyorsanız, yukarıda paylaşılan fikirlerin size düşünmeniz için çok şey verdiğini umuyoruz. Bu levhaların kullanılabileceği çeşitli projeler olduğunu anlamak önemlidir, hangi gereksinimlerinizi en iyi karşılayacağına karar verirken evinizin özelliklerini ve gereksinimlerini belirlemeniz gerekecektir.

Polikarbon, yıllardan beri polikarbon levha alanında hizmet sağlamaktadır. Biz hem konut hem de ticari mülkler için Polikarbonatlarımızı Uzakdoğu ve Avrupa ülkelerinde merkezleri olan firmalardan almaktayız.ve ihtiyacınız olabilecek tüm kurulum malzemeleri ve araçları da dahil olmak üzere Polikarbonat Levhalar üzerindeki en iyi fırsatları sunmaktayız.

Okullar, oteller, alışveriş merkezleri ve evler için birçok başarılı projeye imza attık. Polikarbonat levhalarımız için deneyimli teknik ekibimizle iletişime geçin. Şeffaf plastik uygulamanız için doğru malzemeleri belirlemenize ve ürün gereksinimlerinizi karşılayacak parçaları / bileşenleri tasarlamanıza yardımcı olmak için personelimiz mevcuttur.

Bu Sayfaya Oy Verin!
[Toplam Oy: 6 Ortalama: 5]