Kilitli Sistem (Megalux)

Ürün grubumuzun özel bir yeri olan kilitli sistemde kalınlıkları 8-10-12-16-20 mm, standart genişliği altmış santim olan beş duvarlı “pc modüller paneller” çok farklı ışıklık uygulamalara alternatif çözümler sunabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Pc paneller sahip olduğu formu sayesinde hem çatı, hem de cephe ışıklık kaplaması olarak kullanılabilmektedir. Özellikle düşük eğimli çatılarda, klasik polikarbonat kaplama sistemine göre daha iyi izolasyon sağlar.

Kilitli sistem polikarbonatların her iki yanındaki tırnakları güvenli ve kolay panel bağlantıları için büyük bir avantaj sağlar. Paslanmaz çelikten imal edilmiş klip bağlantı elamanları tırnaklara takılarak taşıyıcı konstrüksiyona monte edilirler. Panel tırnaklarına monte edilebilen pc kilit, aluminyum veya çelik konektör profilleri, pc panel birleşim arakesit ve bağlantı elamanlarını örterek, dış ortam etkilerden korur ve su ve ısı yalıtımı sorunsuz hale getirir.

Megalux Sistemin, standart pc levhaların uygulama detaylarına karşı tartışmasız üstünlüğü yanısıra 5 katmanlı yapısı içindeki hava kanallarıyla daha yüksek ısı yalıtımı sağlar. Megalux sistemin sağladığı yüksek ışık geçirgenliği, bakır, Silver, Altın Metalik reflekte renkler yanı sıra geniş renk alternatiflerine göre değişkenlik göstererek, çok estetik ve fonksiyonel çözümleri sunmaktadır. Her iki yüzü U.V korumalı üretilebilmesi malzeminin güneş ışınlarına karşı mukavemetini maksimuma çıkarmaktadır. Megalux sistem içinde yer alan özel tasarımlı aluminyum profiller ve diğer aksesuarlar kolay, hızlı ve sorunsuz uygulamayı sağlar. Megalux pc paneller kolayca bükülebilmesi, esnek olmasına karşın darbelere dayanıklığı ve diğer üstün özellikleriyle birlikte çok kaliteli mimari doğal aydınlatma malzemesidir.

 

Güncel Kilitli Sistem Polikarbonat Levha Fiyatları İçin Tıklayın

Bu Sayfaya Oy Verin!
[Toplam Oy: 5 Ortalama: 4.2]